Strona główna Dzierżoniów Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą

Bezbarwna porażka Lechii ze Stalą [44 foto]

79
0
UDOSTĘPNIJ

Nie poprawili niekorzystnego bilansu meczów ze Stalą Lechici. Do trzech porażek dołożyli czwartą w stosunku 1:3 (0:2) i niestety dziś poniesioną w kiepskim stylu. Rywale byli dziś o klasę lepsi i zasłużenie zainkasowali komplet punktów. Honorową bramkę w 90 minucie zdobył Patryk Paszkowski. Warto nadmienić bardzo dobrą postawę głównego arbitra, którego dziś na meczu praktycznie nie było widać.

Wszyscy ciekawi byliśmy jak zaprezentują się dzisiaj trójkolorowi. Mają w nogach maraton meczów co trzy dni, w tym ten najważniejszy, czyli dolnośląski finał rozgrywany w drugiej połowie w strugach deszczu na ciężkiej murawie. Z drugiej strony Stal Brzeg z nowym trenerem, który jednak III-ligowy poziom i rywali zna bardzo dobrze, pracował wszak jeszcze niedawno w Piaście Żmigród. Goście w roli faworytów przyjechali do Dzierżoniowa po komplet punktów i niestety, ale pewnie go z murawy zgarnęli. Więcej na http://lechia.infoddz.pl/

Lechia: Spaleniak – Słonecki, Barski, Paszkowski, Korkuś, Lechocki (46′ Szydziak), Pietkiewicz, Borowy, Buryło, Tomaszewski (58′ Brzezicki, 78′ Terpiłowski), Niedojad
Stal: Stitou – Sikorski, Zalewski, Jurek, Gajda (65′ Januszkiewicz), Zalewski, Nowacki (77′ Kolanko), Celuch (85′ Pożarycki), Żmuda, Bronisławski, Lipiński (60′ Cieślik)
GOLE: 0:1 Bronisławski (13′), 0:2 Zalewski (16′), 0:3 Januszkiewicz (75′), 1:3 Paszkowski (90+2′)