Strona główna Pieszyce Wprowadzą w świąteczny nastrój

Wprowadzą w świąteczny nastrój

107
0
UDOSTĘPNIJ

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieszycach zachęca do nabycia płyty pt. „Wesołe kolędowanie” zawierającej siedem świątecznych utworów. Płyta została ciepło przyjęta przez słuchaczy, a Państwo możecie także ją nabyć.

Płytę będzie można kupić 10 grudnia 2017 r. po każdej mszy świętej w kościele pw. św. Antoniego w Pieszycach oraz 16 grudnia 2017 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Centrum Kultury w Pieszycach. Tam będzie można również zobaczyć naszych artystów na żywo. Na płycie CD znajdziecie Państwo utwory wykonywane przez dzieci i młodzież z gminy Pieszyce w wieku od 3 do 15 lat. Całość została profesjonalnie nagrana i oprawiona.
Płyta powstała z inicjatywy pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieszycach przy współpracy szkół, przedszkoli, domu dziecka, Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Pieszycach oraz Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów w Mościsku i Studia Fotograficznego ODNOWA FOTOGRAFICZNA- Michał Nowaczyk z Dzierżoniowa.
Projekt został zrealizowany dzięki hojności sponsorów: firmy OP-METAL – Zbigniew Łuszczyk oraz Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie.