Strona główna Dzierżoniów XIII Paraolimpiada Przedszkoli – zapowiedź

XIII Paraolimpiada Przedszkoli – zapowiedź

279
0
UDOSTĘPNIJ

W czwartek 7 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbędzie się XIII Paraolimpiada Przedszkoli z udziałem dzieci z placówek integracyjnych i specjalnych powiatu dzierżoniowskiego. W tym roku po raz kolejny będziemy gościć na Paraolimpiadzie dzieci z Przedszkola Promyk Słońca z Wrocławia oraz dzieci ze Szkoły Specjalnej z partnerskiego miasta Lanskroun.

Zmagania sportowe w ramach XIII Paraolimpiady Przedszkoli będą się odbywać pod hasłem „Biegiem do Świąt”, a na każdego uczestnika czekać będą atrakcyjne nagrody.

Organizatorami Paraolimpiady są Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Integracji „Uśmiech”, Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Specjalnym w Dzierżoniowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020 oraz środków z budżetu Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Sponsorem głównym imprezy jest firma Cooper Standard.