Strona główna Dzierżoniów Poznaj szczegóły fotowoltaiki w Dzierżoniowie

Poznaj szczegóły fotowoltaiki w Dzierżoniowie

260
0
UDOSTĘPNIJ

W piątkowe popołudnie zapraszamy mieszkańców zainteresowanych montażem mikroinstalacji fotowoltaicznych z 85% dofinansowaniem. W dzierżoniowskim urzędzie ruszył też specjalny punkt informacyjny.

Szczegółowych informacji o zasadach dofinansowania udziela Punkt Informacyjny, który funkcjonuje w pokoju nr 3 dzierżoniowskiego urzędu. Będzie on działał do zakończenia konkursu, w godzinach pracy urzędu (we wtorki do godz. 18:00 – po wcześniejszym umówieniu). Jego działalność obejmuje udzielanie informacji na temat zasad konkursu grantowego i związanych z konkursem dokumentów, udzielanie informacji o formalnych kryteriach oceny wniosku, wstępną pomoc przy wypełnianiu wniosku oraz  koordynacja spotkań mieszkańców z doradcami technicznymi.

Aby skorzystać z tych usług należy umówić się na spotkanie, dzwoniąc pod numer tel.: 74 645 08 20. Merytoryczno-techniczne pytania będzie można zadawać podczas dyżuru doradców technicznych, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty lub pod adresem: doradca-gmdzierzoniow@fea.pl

Pełną dokumentację konkursową można pobrać ze Otworzy się w nowym okniestrony lidera projektu.

8 grudnia, o godz. 16.00 zapraszamy do Sali Pegaz Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury (ul. Świdnicka 23) na kolejne spotkanie informacyjne dla zainteresowanych mieszkańców.

Idąc na nie warto przygotować sobie informacje o:

  • wysokości opłat za energie elektryczną z faktur za ostatnich 12 miesięcy
  • miejscu niezacienionym (o kierunku południowym/południowo-wschodnim/południowo-zachodnim) w m2 na: dachu skośnym lub dachu płaskim czy innych obiektach (garaż, wiata, drewutnia, itp.)