Strona główna Bielawa Zabawa Andrzejkowa dla najmłodszych

Zabawa Andrzejkowa dla najmłodszych

309
0
UDOSTĘPNIJ

30 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 w Bielawie odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. Spotkanie odbyło się z inicjatywy pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielawie oraz wolontariuszy.

Andrzejki były wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, podczas której dzieci mogły się oderwać od szarej, szkolnej rzeczywistości i przenieść w świat fantazji. Ideą zabawy było wskazanie właściwych wzorców spędzania czasu wolnego z dziećmi oraz propagowania właściwych wzorców rodzicielskich.

W zabawie andrzejkowej wzięło udział około 70 dzieci. Dzieci i wszystkich gości przybyłych na imprezę przywitała zastępca burmistrza Bielawy Małgorzata Greiner oraz dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Bąk.

Uczestnicy na początku zabawy odtańczyli wspólny taniec, później były przeprowadzone gry i zabawy przy muzyce. Dodatkową atrakcją dla uczestników spotkania była fotobudka, która rozkręcała świetną zabawę.

Dzieci przy wykonywaniu zdjęć miały masę śmiechu i dobrej zabawy. W trakcie Andrzejek dzieci miały zapewniony gorący poczęstunek – pizzę oraz słodycze i napoje.

Dobrą zabawę zawdzięczamy grupie animatorów „Top art studio warsztaty wyobraźni” z Bielawy. Zabawę andrzejkową zorganizowano dzięki dotacji uzyskanej w ramach Programu „Działając wspólnie dbamy o rodzinę”.