Strona główna Dzierżoniów Andrzejkowe Zawody Pływackie – zapowiedź

Andrzejkowe Zawody Pływackie – zapowiedź

269
0
UDOSTĘPNIJ

W sobotę 2 grudnia 2017 roku na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbędą się Andrzejkowe Zawody Pływackie. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 10:00.

Na starcie zawodów staną młodzi pływacy, którzy wystartują w 18 kategoriach, zróżnicowanych ze względu na wiek (roczniki 2008, 2009, 2010, 2011 i młodsi) oraz style pływackie (dowolny, grzbietowy, motylkowy, klasyczny).

Otrzymaliśmy zgłoszenia z wielu miast Dolnego Śląska, w tym z Wrocławia, Jeleniej Góry, Świdnicy, Bolesławca, Kudowy-Zdrój oraz od naszych lokalnych klubów pływackich
z Dzierżoniowa i Bielawy.

Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzyma dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.

Młodzi pływacy, oprócz osiągnięć indywidualnych, będą walczyć o punkty dla swoich klubów do klasyfikacji drużynowej, której zwycięzca dostanie pamiątkowy puchar.

Regulamin zawodów znajduje się na stronie www.hotelosir.pl.

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.