Strona główna Ciekawostki Pomagamy wolontariuszom z Dzierżoniowa

Pomagamy wolontariuszom z Dzierżoniowa

270
0
UDOSTĘPNIJ

Dzielą się z innymi czasem, umiejętnościami, a często też tym, co sami mają  – poznaj i doceń wolontariuszy z Dzierżoniowa. Na młodzież działającą w stowarzyszeniu HELP DDZ  można głosować w rankingu TOP5 Radia Wrocław.

Wolontariuszem może być każdy – podkreślają. Ale o tym, czy zajmiemy się tym profesjonalnie i „na cały etat”, decyduje często los. Tak było w przypadku wolontariuszy zrzeszonych w ramach Stowarzyszenia HELP DDZ z Dzierżoniowa. Zaczęło się od ratowania bliskich z opresji, później była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a oprócz tego inne działania. Pomagają osobom starszym, dzieciakom, organizują koncerty i charytatywne aukcje. Są w gotowości w razie sytuacji kryzysowej w swoim mieście, ale i jeżdżą wiele kilometrów dalej, jeśli jest taka możliwość i potrzeba.

Teraz my możemy pomóc im. Wystarczy codziennie oddać na nich głos przez internet. Na stronie www.radiowroclaw.pl można to zrobić Tyrko raz w ciągu dnia, zupełnie za darmo. Głosowanie potrwa do soboty 2 grudnia, do godziny 11.30. O zwycięstwie decyduje liczba oddanych głosów. Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.

UM Dzierżoniów