Strona główna Dzierżoniów Srebro Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów w turnieju Miedz Cup 2017 w Legnicy!!!

Srebro Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów w turnieju Miedz Cup 2017 w Legnicy!!!

281
0
UDOSTĘPNIJ

W sobotę gościliśmy w Legnicy!

MKS Miedź Legnica zorganizowała zawody dla 8 zespołów, wśród których reprezentantów miała Akademia Piłkarska Dzierżoniów  z rocznika 2007.

W grupie pierwsze 3 mecze należą do nas i z kompletem punktów bez najmniejszych problemów awansujemy do półfinału. Półfinał zaś to wygrana z FC Wrocław Academy i zasłużony awans do finału. Tam, po raz drugi spotkanie z Reprezentacją Dolnego Śląska -Football Academy.

W meczu finałowym trochę przysypiamy co skutkuje szybką utratą dwóch bramek… Jednak trener zarządza szybką pobudkę i w dalszej części meczu z pełną motywacją ruszamy do ofensywy. Stwarzamy sobie kilka dogodnych sytuacji, które kończą się niestety tylko strzałem w słupek…szkoda, ale… ekspresowa interwencja no….. i wreszcie zdobywamy bramkę…!!! łapiemy kontakt!!! Następnie sytuacja sam na sam z bramkarzem, do której wychodzi Malaś i… stykową piłkę wygrywa bramkarz. Otwieramy się, ale ostatecznie kończy się to dwoma kontrami i wynik końcowy spotkania to 1-4 dla FA….

Zasłużone wyróżnienie rozgrywek przypada zawodnikowi AP Dzierżoniów.
Łukasz Malawski otrzymuje nagrodę dla najlepszego zawodnika całego turnieju.
Malaś pokazuje klasę ! Z resztą nie pierwszy raz 😉 Łuki- BRAWO TY!

Kolejne dobre zawody w naszym wykonaniu i świetne doświadczenie. Znów pokazujemy dobrą grę i wyszkolenie. Ogromny potencjał oraz umiejętności indywidualne i zespołowe!!! Brawo zawodnicy! Brawo AP Dzierżoniów…

Podczas zawodów okazuje się, że przy pomocy w organizacji turnieju bierze udział absolwent SP 9 i podopieczny Trenera Marcina i Krystiana Sota – obecnie zawodnik MKS Miedzi Legnica -Rafał Adamski. Znaleźliśmy chwilę na wspólną rozmowę 🙂 i zdjęcie …

(jak widać na foto, duma rozpiera trenerów :-)))))

Skład AP: Damian Rosada, Michał Janowicz – Łukasz Malawski, Dawid Kuzyk, Bronisław Jednoróg, Oliwier Zagajewski, Gracjan Borkowski, Natan Krzyczmonik, Jan Mierzejewski, Wiktor Kamiński.
Trener AP: Krystian Sota

Wyniki:
AP Dzierżoniów 3-2 Football Academy
Gole dla AP – W. Kamiński, N. Krzyczmonik, Ł. Malawski
AP Dzierżoniów 5-0 Młodzieżowy KS Miedz Legnica
Gole dla AP – Ł. Malawski x2, O. Zagajewski, W. Kamiński, N. Krzyczmonik
AP Dzierżoniów 4-0 COMT Bolesławiec
Gole dla AP – Ł. Malawski, W.Kamińskix2, J. Mierzejewski

Półfinał
AP Dzierżoniów 2-1 FC Wrocław Academy
Gole dla AP – W. Kamiński, N. Krzyczmonik

Finał
AP Dzierżoniów 1-4 Football Academy
Gole dla AP – W. Kamiński