Strona główna Ciekawostki Nastrój się z biblioteką na dzierżoniowskie widoki

Nastrój się z biblioteką na dzierżoniowskie widoki

254
0
UDOSTĘPNIJ

Masz swoje ulubione miejsce w Dzierżoniowie? Weź udział w konkursie plastycznym „Nastrajamy dzierżoniowskie widoki” i przedstaw je w ramie przypominającej stary telewizor, wzorowany na produktach DIORY. Konkurs jest adresowany do czytelników Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w wieku 6-12 lat.

Przedsięwzięcie związane z jest z Projektem DIORA, realizowanym w Dzierżoniowie w tym roku. Ma za zadanie popularyzować wiedzę na temat miasta i Zakładów Radiowych DIORA, kształtować wśród uczniów szacunek dla kultury i tradycji regionalnych i inspirować do pracy twórczej.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przedstawić swoje ulubione miejsce w Dzierżoniowie w ramie przypominającej stary telewizor z emblematem Zakładów Radiowych z Dzierżoniowa. Format pracy nie powinien przekraczać rozmiaru A3. Ma to być praca płaska w dowolnej technice.

Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest do podania imienia i nazwiska oraz numeru telefonu lub adresu e-mail rodzica, opiekuna. Prace należy dostarczyć do Działu Dziecięco-Młodzieżowego w Rynku do 28 listopada. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 grudnia.

UM Dzierżoniów