Strona główna Bielawa Bielawianki wygrywają 7-1 na koniec rundy jesiennej

Bielawianki wygrywają 7-1 na koniec rundy jesiennej

40
0
UDOSTĘPNIJ

W niedzielę, piłkarki UKS Bielawianka Bielawa podejmowały w 11 kolejce rozgrywek zespół Unii Opole. Spotkanie rozpoczęło się niemrawie z obu stron. Gospodynie przeważały i częściej utrzymywały się przy piłce. Jednak w 29′ worek z golami otworzyły piłkarki z Opola, a strzelczynią była Oliwia Baron. Radość Unii nie trwała długo, bo już 2 minuty później Kamila Szarko doprowadziła do wyrównania strzałem z 20 metrów. W 44′ Aleksandra Malka wyprowadziła gospodynie na prowadzenie (2-1). Druga odsłona tego spotkania miała zupełnie inny przebieg. Trener Głogowski dokonał najpierw 6 zmian, co przełożyło się na przebieg spotkania i wyraźną dominację bielawianek na boisku. Jednak piłkarki z Opola zagroziły bramce bielawianek kilkukrotnie, gdy po przejęciu futboolówki szybo wyprowadzały kontrataki w kierunku Kaźmierczak. W drugiej połowie gole padały tylko do jednej bramki, a kolejne trafienia zaliczały – Martyna Kruk 53′, Karolina Tylak 64′, Teresa Kruk 74′, Martyna Kruk 89′, Karolina Tylak 90’+2.

Bielawianki – Kaźmierczak – Szarko, Silny, Pryczek (kpt), Malka,Baran, Szczepańska, Gnyl, Lulkowska, Migacz, Da Luz. W drugiej do gry weszły – Łaskarzewska, Z. Kruk, M. Kruk, T. Kruk, Tylak, Lewandowska, Pusz.