Strona główna Dzierżoniów Teatralna Niedziela w świetle UV

Teatralna Niedziela w świetle UV

260
0
UDOSTĘPNIJ

Niezwykły spektakl ,,W pracowni Ambrożego Kleksa” w wykonaniu Teatru Pana O. będą mogli obejrzeć w Kinoteatrze „Zbyszek” najmłodsi widzowie i ich rodzice 15 października. Połączenie polskiej klasyki literatury dziecięcej z unikalnym widowiskiem teatralnym z użyciem światła UV to kolejna odsłona Teatralnej Niedzieli.

Widowisko z wykorzystaniem światła UV jest połączeniem różnych technik scenicznych i efektów specjalnych. Aktorzy w oprawie fluorescencyjnej, z rekwizytami i dekoracjami aktywnymi w promieniach ultrafioletowych wprowadzają nas w barwną podróż do świata wyobraźni. Podczas niezwykłego spektaklu ,,W pracowni Ambrożego Kleksa” postacie wchodzą w interakcje z publicznością. Pana Kleks i Kaczka Dziwaczka powoduje że cała sala tańczy razem z nimi. Dzieci mają okazję obejrzeć sceny odegrane przy użyciu najnowszych nowinek technicznych, w których towarzyszyć im będzie postać Pana Kleksa.

To projekt, który został stworzony z myślą o najmłodszych, by oprócz niepowtarzalnych wrażeń wizualnych mogli również zapoznać się z treścią jednej z najbardziej lubianych polskich lektur szkolnych.

Bilety na spektakl kosztują 15 zł (parter) i 12 zł (parter). Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez stronę www.dok.pl w zakładce KUP BILET. Przedstawienie tradycyjnie o godz. 16.00.