Strona główna Bielawa VI Memoriał Michała Wojtanowskiego za nami – fotorelacja

VI Memoriał Michała Wojtanowskiego za nami – fotorelacja

139
0
UDOSTĘPNIJ

7 października przy Jeziorze Bielawskim odbył się VI Memoriał im. Michała Wojtanowskiego ( trener i założyciel klubu ULKS MUFLON BIELAWA). Bieg główny liczył 2150 m.

Wyniki:

Przedszkolaki dziewczynki (w tym 6 latki):

  1. Julia Moczko Przedszkole Publiczne nr 4 w Bielawie
  2. Nikola Kaźmierczak Przedszkole Sportowe w Bielawie
  3. Nina Nikoniuk Przedszkole Publiczne nr 4 w Bielawie

Przedszkolaki chłopcy (w tym 6 latki):

  1. Konrad Smaczyński Przedszkole Sportowe w Bielawie
  2. Maciej Cyrych
  3. Leon Myśliwiec

Bieg na 200m: dziewczęta 2010-2009

  1. Kinga Modrzewska SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  2. Milena Polaczek SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Natalia Sklorz SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 200m: chłopcy 2010-2009

  1. Karol Strachanowski SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  2. Szymon Krupa             SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Karol Smoliński SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 400m: dziewczęta 2008-2007

  1. Zofia Kotasek SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  2. Katarzyna Kuśmierek SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Anna Wawrowska SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 400m: chłopcy 2008-2007

  1. Leon Surygała SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  2. Szymon Weigelt SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Adrian Boczkowski SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 600m: dziewczęta 2006-2005

  1. Karolina Przęzak SP 5 Dzierżoniów
  2. Małgorzata Byczek SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Iga Modrzewska SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 600m: chłopcy 2006-2005

  1. Oskar Stachura Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie
  2. Adam Jaworski SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Marcin Drzyzga SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 800m: dziewczęta 2004-2002

  1. Karolina Malinowska SP Witoszów
  2. Martyna Tylak Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie
  3. Natalia Sarat SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 800m: chłopcy 2004-2002

  1. Kamil Mazur Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie
  2. Dominik Pęczkowski SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Tomasz Ratyna SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 1000 m: dziewczęta 1998-2001

  1. Patrycja Taratuta LO Wrocław

Bieg na 1000 m: chłopcy 1998-2001

  1. Mateusz Ślepokura LO 3 Świdnica

Bieg Główny – 2150 m

Kategoria: K-20

  1. Angelika Stępień Wrocław
  2. Natalia Sarat Bielawa
  3. Małgorzata Byczek Bielawa

Kategoria: M-20

  1. Wojciech Grześków Świdnica
  2. Paweł Drozdowski Bielawa
  3. Dawid Januszkiewicz Bielawa

Kategoria: K-30

  1. Dorota Opalińska Dzierżoniów
  2. Monika Roztoczil Bielawa
  3. Marta Wojtanowska Wałbrzych

Kategoria: M-30

  1. Sylwester Łabuz Dzierżoniów
  2. Michał Andrzejewski Bielawa
  3. Jacek Opaliński Dzierżoniów

Kategoria: K-40

  1. Anna Tylak Bielawa
  2. Elżbieta Skwarek Bielawa
  3. Katarzyna Kotasek Bielawa

Kategoria: M-40

  1. Tomasz Wyligała Baranowice
  2. Grzegorz Baraniuk Pieszyce
  3. Andrzej Reczuch Wrocław

Kategoria: K-50

  1. Małgorzata Stachowicz Bielawa
  2. Anna Sarat Bielawa

Kategoria: M-50

  1. Waldemar Niemiec Nowa Ruda
  2. Marek Sarat Bielawa

Kategoria: M-60

  1. Leszek Staszewski Bielawa
  2. Eugeniusz Marcinowski Bielawa

Kategoria: M-70

  1. Mikołaj Witczak Bielawa

Zawodnicy zajmujący miejsca I-III w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez:

  • Wójta gminy Dzierżoniów,
  • Sklep Festa- Sport Dzierżoniów,
  • Sklep INTERMARCHE Bielawa,
  • Firmę LEO Premium z Dzierżoniowa,
  • Anonimowych darczyńców,
  • OSiR Bielawa.

Każdy uczestnik biegu otrzymał również kawałek przepysznego ciasta, gorący napój. a także pamiątkowy, drewniany medal ufundowany przez firmę AFM Bielawa.

Dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy zabrali swoje pociechy na zawody, a także dziękujemy nauczycielom i wszystkim osobom za pomoc przy organizacji zawodów w szczególności Paulinie Wojtanowskiej. Do zobaczenia za rok!

Pełne wyniki dostępne są na stronie: www.osir.bielawa.pl