Strona główna Dzierżoniów Młodsi nie dali rady w Głogowie

Młodsi nie dali rady w Głogowie

268
0
UDOSTĘPNIJ

Nasi chłopcy z rocznika 2002 nie sprostali dziś zadaniu zdobycia punktów w Głogowie. Graliśmy dziś z zespołem Chrobrego, złożonego z wyselekcjonowanych zawodników rocznika 2001, w tym PIĘCIU, którzy zostali transferowani latem z naszego klubu. Ostatecznie trójkolorowi ulegli pomarańczowo-czarnym 0:5 (gole m.in. Moczurad 2 i Kwiecień). Z jaśniejszych punktów to z pewnością występ Łukasza Sztuki.

W całym meczu młodzi Lechici nie zagrozili poważnie bramce strzeżonej przez wypożyczonego od nas do Chrobrego Wajdzie. Szybko za to stracili gola, co z pewnością podcięło im skrzydła. Chrobry posiadał w tej części meczu bardzo dużą przewagę, ale raził nieskutecznością, dobrze w bramce prezentował się Wilk oraz na obronie wspomniany Sztuka.
W drugiej części meczu spotkanie nieco się wyrównało, ale było to dość złudne wrażenie. Pomimo częstszego pobytu trójkolorowych na połowie rywali i śmielszej gry ofensywnej, zakończyło się utratą czterech goli, które zdobywali także w większości byli trójkolorowi : Moczurad 2 i Kwiecień. Ostatecznie gospodarze wygrywają 5:0 i kontynuują zwycięską passę (6:0, 7:0, 7:2, 5:0, 5:0)
Wilk – Kubiak (50′ K.Hanusiewicz), Sobczyński (66′ M.Hanusiewicz), Gacek (66′ Chmielowiec), Wilkoszyński, Siwiński (72′ Piątek), Sztuka, Górski, Lemański (59′ Kazek), Mól, Nawrot (72′ Kot)
Łukasz Bienias – Lechia Dzierżoniów