Strona główna Bez kategorii Dołącz do „Pozytywnie Zabieganych” – nagroda czeka

Dołącz do „Pozytywnie Zabieganych” – nagroda czeka

130
0
UDOSTĘPNIJ
5-osobowe zespoły z firm i instytucji, choć nie tylko, zapraszamy do udziału w sztafecie charytatywnej „Pozytywnie Zabiegani”. Zwycięzcy będą reprezentować Dzierżoniów w Kluczborku w 5. Biegu Przełajowym „O Złotą Barć”. Na liście mamy już 12 drużyn.

5-osobowe zespoły z firm i instytucji, choć nie tylko, zapraszamy do udziału w sztafecie charytatywnej „Pozytywnie Zabiegani”. Zwycięzcy będą reprezentować Dzierżoniów w Kluczborku w 5. Biegu Przełajowym „O Złotą Barć”. Na liście mamy już 12 drużyn.

Sztafeta firmowa „Pozytywnie Zabiegani” w Alei Bajkowych Gwiazd 2 września to pierwsze takie wydarzenie w Dzierżoniowie. Udział w zawodach to nie tylko okazja do integracji i promocji swojej firmy, ale także do pomocy innym.
Wpisowe to 250 zł za drużynę. 200 zł należy wpłacić Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, które organizuje i prowadzi domowe hospicjum dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych i opiekuje się dziećmi w ich własnych domach na całym Dolnym Śląsku.

Konto Fundacji: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 – mBANK Oddział Korporacyjny, 50-136 Wrocław, plac Jana Pawła II 9 z dopiskiem: Darowizna – Sztafeta „Pozytywnie Zabiegani”, nazwa firmy lub imiona i nazwiska (tylko w sytuacji zgłoszeń indywidualnych).
Pozostałą kwotę w wysokości 50 zł (na organizację przedsięwzięcia) należy wpłacać na konto: 02 9527 0007 0051 0714 2000 0001 – Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, OSiR ul. Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów z dopiskiem „Sztafeta”.

Wiemy już, że na pewno wystartują z nami ekipy reprezentujące Librę, Broen, Szpital Powiatowy, Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Macieja Majchrzaka, Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej, WiK, Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną, Zakład Energetyki Cieplnej i Fundację na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia. Dwie drużyny zgłosił też Nowoczesny Dzierżoniów. Nie zabraknie też pracowników dzierżoniowskiego UM (x2) oraz Starostwa Powiatowego.

Lista deklarowanych uczestników jest jednak o wiele dłuższa. Nie czekajcie, wypełnijcie karty zgłoszenia już dziś, potwierdźcie udział w Referacie Komunikacji Społecznej i Promocji (tel. 74 645 08 18 lub 645 04 01). Nie trzeba od razu podawać wszystkich członków drużyny, wystarczy wpisać kapitana, a listę pozostałych członków uzupełnić później. Pamiętajcie, że liczba ekip biorących udział w sztafecie jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Warto, bo najlepsi pojadą 24 września do Kluczborka na bieg z okazji 10-lecia partnerstwa naszych miast. Biegacze będą mieli zapewnione zakwaterowanie w dniach 22-24 września w kampusie sportowym Stobrawa i opłacony start w 5. Kluczborskim Biegu Przełajowym „O Złotą Barć”, który odbędzie się 24 września. Zwiedzą przy okazji nasze miasto partnerskie i spotkają się z biegaczami z Kluczborskiej Grupy Biegowej.