Strona główna Bez kategorii Przestaje być anonimowa w świecie triathlonu

Przestaje być anonimowa w świecie triathlonu

99
0
UDOSTĘPNIJ

Blisko dwa tysiące zawodników zmierzyło się na Enea IRONMAN 70.3 mając do pokonania 1,9 km etapu pływackiego, 90 km trasy rowerowej i 21,1 km biegu. Popularna wśród znajomych IronAla reprezentująca Klub Sportowy OSIR Bielawa ukończyła te wyczerpujące i trudne zmagania tuż za podium w kat. W25. Do zwyciężczyni tej kategorii Burge Tani było mniej niż 6 min. – bardzo „ciasno” jak na takie zawody. Miesiąc temu, podczas Triathlon Szczecin IronAla nie dała szans rywalkom, uzyskując niesamowitą życiówkę 04:43:48. Wszyscy Alę znają z prowadzenia zajęć nauki pływania w KS OSIR Bielawa (plywacybielawa.pl), Bielawskiej Akademii Biegania, grupy Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa, licznych startów w zawodach oraz z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie, w której jest nauczycielką wychowania fizycznego. Rodzice, których dzieci uczy w szkole na lekcjach w-f są na pewno zadowoleni, jak i dzieci w KS OSIR Bielawa, w którym uczy pływać. Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Tak Ala pisała na FB po zawodach

Zmęczeniu się nie dajemy!!! Machamy i się śmiejemy 🙂
Tuż za podium (4 W 25), końcowy wynik 4:58. To były najbardziej prestiżowe i emocjonujące zawody w całej mojej „karierze”. Jeszcze nigdy nie startowałam ze światową elitą na tak wysokim sportowym poziomie. Jestem z siebie zadowolona, na tą chwilę nie mogło być lepiej. Dziewczyny były bardzo mocne i wiem nad czym powinnam popracować aby im dorównać 😉 Wszystko zgodnie z planem, miało być złamane 5h i było :-)jedno jest pewne: przestaję być anonimowa w Świecie Triathlonu, ludzie mnie rozpoznają, pytają o formę, samopoczucie, miejsce w plebiscycie Enea i z całych sił kibicują na trasie 🙂
Po prostu bajka, oto moja kraina Ironman 😉

Za możliwość startu bardzo dziękuję firmie ECO sp. Z. O. O. Tadeusz Drozdowski, która wspiera mnie finansowo, firmie Kallistotri za super stròj startowy i treningowy, Bielawskiej Akademii Biegania, którzy dołożyli swoją cegiełkę do moich startów, Robertowi Kukułka Fotografia za świetną sportową sesję zdjęciową, Krystianowi Krajewskiemu za świetny folder sportowy oraz Maciejowi Salamon, Piotrowi Kunigowskiemu, mojej rodzinie, chłopakowi i znajomym za cierpliwość, pomoc i wsparcie:-)

Zrobiliśmy to razem 😀

Enea Ironman 70.3 Gdynia, czyli blisko 2300 zawodników, 46 narodowości i bardzo mocno obsadzone zawody… Wstydu chyba nie było ;-)jak na tą trasę rowerową (761m przewyższeń plus wiatr) ostateczny mój rezultat to 4:58 🙂 Trochę statystyk: linię mety przekroczyłam jako 387 zawodnik, 22 kobieta, 13 polka ( w tym zawodniczki PRO i regularnie trenujące w klubach triathlonowych ;-))
Jak na taką „Zosię samosię” chyba jest dobrze 😉
Do podium brakło aż/tylko 2 minut, a do pierwszej w kategorii 5 min i parę sekund… Czyli całkiem ciasne podium jak na prawie 113 km 😉
To już historia.… 😉