Strona główna Bez kategorii Jesienne wycieczki dla młodych duchem

Jesienne wycieczki dla młodych duchem

96
0
UDOSTĘPNIJ

Opera, muzea, czy też deptanie kapusty? To jesienne propozycje wyjazdowe Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Zapisy już ruszyły. Pierwszeństwo mają członkowie związku, którzy opłacili składki.

7 września o godz. 9.00 planowany jest wyjazd do Wrocławia i zwiedzanie Hydropolis, Centrum Historii Zajezdnia oraz Muzeum Pana Tadeusza. Koszt: 32 zł od osoby.

1 października o godz. 10.00 PZERiI organizuje wyjazd do Wojsławic na VII Śląski Festiwal Kapusty i Konkurs Piosenki Biesiadnej „Biesiadowanie w kapuście”. W programie tradycyjne kiszenie kapusty, konkurs kulinarny i zabawa ludowa. Koszt takiego wyjazdu to 8 zł. Można też wybrać wyjazd do Opery Wrocławskiej na balet „Coppelia” – dowcipną historię mechanicznej lalki. Planowany jest on 21 października o godz. 10.00.

Autobusy wyjeżdżają z zatoczki przy ul. Sikorskiego. Wszystkie powyższe propozycje są dofinansowane przez powiat dzierżoniowski. Zapisy przyjmowane są w biurze związku przy ul. Sienkiewicza 13 od poniedziałku do środy w godz. 9.00-13.00. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.