Strona główna Bez kategorii Park Miniatur Minieuroland zaprasza na kolejne imprezy! – Festiwal Kawy i Wielkie...

Park Miniatur Minieuroland zaprasza na kolejne imprezy! – Festiwal Kawy i Wielkie Grillowanie

65
0
UDOSTĘPNIJ

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia odbędzie się Festiwal Kawy, którego uczestnicy zostaną zabrani w aromatyczną i przepełnioną różnorodnymi doznaniami podróży po świecie kawy!

Imprezę poprowadzą: Marcin Rusnarczyk – Mistrz Polski Baristów oraz Leszek Kopcio – kawowy czarodziej z noworudzkiej Białej Lokomotywy.

W czasie Festiwalu będziemy wspólnie odkrywać historie, ciekawostki oraz tajemnice kawy. Bariści, zaprezentują swój kunszt i produkty w najlepszej możliwej postaci. Wydarzenie wypełnią liczne atrakcje, w tym:

  • warsztaty z alternatywnych metod parzenia kawy – możliwość przygotowania kawy różnymi metodami pod okiem doświadczonych baristów,
  • degustacja najlepszych kaw z rożnych regionów świata oraz Cold Brew Coffee Nitro,
  • ruletka aromatów – poznanie aromatów występujących w kawie,
  • bar kawowy z najlepszymi baristami i kawami,
  • aromatyczne konkursy z nagrodami.

Festiwal Kawy w Parku Miniatur Minieuroland to impreza, gdzie zmysłowy aromat kawy wodzi za nos kusi niezwykłą różnorodnością.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek.

We wtorek 15 sierpnia w dzień wolny od pracy Minieuroland zaprasza na Wielkie Grillowanie! W czasie imprezy unoszący się w powietrzu zapach będzie kusił Wasze podniebienia. Wyobraźcie sobie niezwykłą ucztę w otoczeniu rozkwitającej natury. Oryginalne, soczyste i rozpływających się w ustach przekąski oraz dania z grilla zaspokoją apetyt każdego smakosza.

Nie można tego przegapić!