Strona główna Bez kategorii Pierwsza kobieta na stanowisku komendanta komisariatu Policji w Bielawie.

Pierwsza kobieta na stanowisku komendanta komisariatu Policji w Bielawie.

226
0
UDOSTĘPNIJ

Komendant dzierżoniowskiej jednostki insp. Marek Mitraszewski mianował na stanowisko komendanta komisariatu w Bielawie podinsp. Monikę Kudłą-Myślicką, która dotychczas pełniła funkcję Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Dzierżoniowie. Nową funkcję obejmie w dniu 09 stycznia br.

Rozkaz mianowania na nowe stanowisko odebrała z rąk komendanta w obecności Burmistrza Bielawy Pana Piotra Łyżwy oraz zastępców Pani Małgorzaty Greiner i Pana Witolda Runowicza w czasie spotkania w Urzędzie Miasta w Bielawie. Spotkanie było również dobra okazją do rozmowy na temat bezpieczeństwa mieszkańców gminy oraz współpracy pomiędzy Policją a samorządem. Podinsp. Monika Kudła-Myślicka od komendanta i władz Bielawy otrzymała gratulacje z awansu oraz usłyszła wiele życzeń sukcesów w dalszej służbie.

Podinsp. Monika Kudła-Myślicka jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Funkcjonariuszem jest od 24 lat. Od początku związana była ze służbami kryminalnymi, w latach 2005-2012 pełniła funkcję zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Dzierżoniowie, od 2012 roku jest Naczelnikiem Wydziału.